У Рівному буде крита парковка? (ФОТО)

Рівненський апеляційний господарський суд скасував рішення про визнання недійсними договорів оренди та суборенди 0,74 га землі на вул. Ювілейній у Рівному, де ТОВ "Будівельна компанія" Капіталінвест "має звести споруду.
У лютому 2012 р. Рівненська міськрада передала ділянку в оренду на 10 років управлінню капітального будівництва виконкому. Ділянка передавався для будівництва та обслуговування критої автостоянки з нежитловими приміщеннями з правом укладення договору суборенди. У березні 2012 р управління уклало угоду з "Капіталінвест" на будівництво паркінгу з нежитловими приміщеннями. Для виконання угоди було укладено договір суборенди.
У червні 2015 р. прокурор звернувся до суду з позовом про визнання недійсними договорів оренди та суборенди. Зокрема він зазначив, що управління капбудівництва не є комунальним підприємством, а тому передача йому землі в оренду повинна була проходити на конкурсних засадах.

За інформацією ProfiDOM.com.ua, прокурор виграв позов в першій інстанції, але апеляційний суд скасував це рішення, вказавши на те, що рішення про затвердження проекту землеустрою для передачі ділянки в оренду було опубліковано на сайті міськради в листопаді 2011 р., а тому прокурор пропустив трирічний термін позовної давності.
Але Вищий госпсуд скасував рішення апеляції і відправив справу на новий розгляд. Суд апеляційної інстанції встановив, що, згідно з держреєстром, управління є комунальним підприємством, тому передача землі йому в оренду без проведення земельних торгів не перечила законодавству.

Джерело: profidom.com.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень