ON-LINE

У Рівному буде гаряче - перша сесія обласної ради

вівторок, 17 листопада 2015
Депутати нового скликання мають обрати голову ради та його заступників

Затвра об 11.00 відбудеться перше пленарне засідання Рівненської обласної ради сьомого скликання. Як повідомив керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Богдан Сологуб, існує практика, що першу сесію ділять на два пленарних засідання. Тож сьогодні відбудеться перше пленарне засідання першої сесії, яке скликає Територіальна виборча комісія, вона і головуватиме, поки не буде затверджено тимчасову президію обласної ради  яка складатиметься з представників п’яти політичних партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах, пояснює Богдан Сологуб:

Вочевидь, що саме це питання і може стати каменем спотикання першої сесії. У разі, якщо обрати голову обласної ради депутатам не вдасться, то головуватиме на засіданні обрана більшістю тимчасова президія. Також за словами Богдана Сологуба, найвірогідніше, обласні обранці будуть визначатися з постійними комісіями та кількістю депутатів, які в них входитимуть. Поки апарат обласної ради пропонує 11 депутатських комісій, їх перелік і назви можна побачити на сайті Рівненської обласної ради.

Між тим,  на сьогодні у ЗМІ серед претендентів на голову обласної ради, називають керівника обласної «Батьківщини» Миколу Кучерука, екс-нардепа і представника БПП Юрія Благодиря, голову облради попереднього скликання Михайла Киррилова та представника Радикальної партії Володимира Ковальчука.  

Також у Рівному подейкують, що на першу сесію обласної партії приїдуть народний депутат Андрій Лозовий та лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Кажуть, начебто до початку сесії лідер радикалів має завітати на зустріч зі студентами РДГУ, через що там навіть скасовують першу пару. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного