У Рівному буде гаряче - перша сесія обласної ради

Депутати нового скликання мають обрати голову ради та його заступників

Затвра об 11.00 відбудеться перше пленарне засідання Рівненської обласної ради сьомого скликання. Як повідомив керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Богдан Сологуб, існує практика, що першу сесію ділять на два пленарних засідання. Тож сьогодні відбудеться перше пленарне засідання першої сесії, яке скликає Територіальна виборча комісія, вона і головуватиме, поки не буде затверджено тимчасову президію обласної ради  яка складатиметься з представників п’яти політичних партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах, пояснює Богдан Сологуб:

Вочевидь, що саме це питання і може стати каменем спотикання першої сесії. У разі, якщо обрати голову обласної ради депутатам не вдасться, то головуватиме на засіданні обрана більшістю тимчасова президія. Також за словами Богдана Сологуба, найвірогідніше, обласні обранці будуть визначатися з постійними комісіями та кількістю депутатів, які в них входитимуть. Поки апарат обласної ради пропонує 11 депутатських комісій, їх перелік і назви можна побачити на сайті Рівненської обласної ради.

Між тим,  на сьогодні у ЗМІ серед претендентів на голову обласної ради, називають керівника обласної «Батьківщини» Миколу Кучерука, екс-нардепа і представника БПП Юрія Благодиря, голову облради попереднього скликання Михайла Киррилова та представника Радикальної партії Володимира Ковальчука.  

Також у Рівному подейкують, що на першу сесію обласної партії приїдуть народний депутат Андрій Лозовий та лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Кажуть, начебто до початку сесії лідер радикалів має завітати на зустріч зі студентами РДГУ, через що там навіть скасовують першу пару. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень