У Рівному арештували «хлів» (ФОТО)

Зведену конструкцію рівняни «охрестили» ще й халупою

Добудову на вулиці Соборній в районі пивзаводу, яку рівняни вже називають хлівом та халупою, арештували.

Нагадаємо, забудовник почав зводити конструкцію, яка займає частину тротуару, у лютому. Після уваги міського управління державного архітектурно-будівельного контролю роботи там призупинили.

Так виглядало приміщення взимку

Однак, два тижні тому на місці знову побачили будівельників. Аби зупинити роботи заступник міського голови Віталій Герман викликав на місце поліцію.

Але, це не завадило доробити заплановане - за ніч.

Управління будівельного контролю подало до суду, на цей час майно арештоване, говорить Віталій Герман:

- Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради подало позовну заяву до суду. Разом з тим, іще одну нашу заяву Рівненський міський суд задовольнив, відповідно до якої накладено арешт на майно і заборону вчинення будь-яких реєстраційних дій стосовно цього об’єкта. Щоб так не вийшло, що можна судитися рік-два, а об’єкт у цей час можуть перепродавати, перебудовувати.  

Віталій Герман нагадав, що провести перевірку на місці міське управління ДАБК не може без присутності власника об’єкта.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень