У Рівному адаптували книги для незрячих людей

Їх можна буде слухати

Незрячим людям створили спеціальний адаптований ресурс «Аудіобібліотека» з озвученими книгами. 

На сайті незрячі рівняни або люди з порушенням зору можуть слухати твори авторів Рівненщини, підручники, книги в Daisy форматі, аудіоекскурсії середмістям Рівного, аудіопідкасти. Також озвучена версія випусків інформаційного бюлетеня для людей з інвалідністю Інва.net. На сайті можна змінити колір, розмір шрифту, а також зменшити чи збільшити міжрядкові інтервали.

Сайт у Рівному презентують у вівторок, 17 грудня. Презентація відбудеться в обласній універсальній науковій бібліотеці, що на вулиці Короленка, 6.

Також презентують новий  «Інва.net» №34 для людей з інвалідністю з коментарем законодавства, рекомендаціями лікарів, розповідями про життя людей з інвалідністю, їх творчими доробками.

Крім того, презентують студію звукозапису, створену в рамках міжнародного проекту «Глобальний грант 1866739 Початкова освіта, грамотність та соціалізація незрячих та слабозорих людей у м. Рівне», за фінансової підтримки Ротарі Клубів міста Рівне (Україна), міста Елістон (Канада), The Rotary Foundation  та урядом Канади.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень