У Рівному – тиждень фотографії

Цими вихідними у Рівному стартував тиждень фотографії – четвертий кубок Рівного з фотомистецтва «Я люблю своє місто, я люблю свій край»

За словами організатора, відомого фотохудожника Олександра Харвата, тематично виставка присвячена Дню Незалежності і Дню міста:

Тож нагород було 37. Серед найголовніших – золота медаль клубу «Простір Фото». Її отримав Олександр Шахманцір із Рівного. Кращим автором визнано рівнянина Олега Жиліна. Він є найактивнішим учасником із найбільшою кількістю робіт. А Гран-прі Кубку Рівного з фотомистецтва отримала Анжела Надєжда з Одеси.

Рівняни і гості міста, які проґавили святкову церемонію цими вихідними, матимуть змогу побачити кращі світлини з усіх куточків України ще впродовж двох тижнів, адже фотографії експонуватимуть у Краєзнавчому музеї  до 15 вересня. 

Нагадаємо, у Рівному проходить унікальна виставка картин «Рівне в мистецтві художників XVIII – XXI століття».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень