У Рівному - повторний конкурс на кращий проект пам’ятника Степану Бандері

Адже попередній не відбувся

Як пояснив заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Андрій Юрков, причиною цього стало те, що жоден з учасників не виконав умов конкурсу. Тому конкурс вирішили провести повторно і внесли зміни до його умов. Зокрема, тепер потрібно подати не просто проект пам'ятника, а з прив'язкою його до конкретного місця – входу у парк імені Шевченка на розі вулиць Бандери і Чорновола. А отже запропонувати варіанти благоустрою території з елементами освітлення та підсвічування, ландшафтного дизайну, вуличними меблями тощо.

Чому така ідея виникла – розповів міський голова Рівного Володимир Хомко:

Поставити пам'ятник просто так, ні з того, ні з сього десь збоку, щоб воно вглядало не до місця – негарно. Тому в процесі його ескізного проектування прийшли до висновку, що було б непогано під кутом 45 градусів до вулиці Степана Бандери і до вулиці Чорновола зробити алею в парк і по центру цієї алеї поставити пам'ятник. Можливо, якась аркада буде, ще щось – але це архітектори скажуть. І тоді пам'ятник стояв би при вході в парк. Ну і це, напевно, було б логічніше, ніж просто збоку вулиці.  

Уже у міському управлінні містобудування та архітектури розпочалася реєстрація учасників конкурсу. Подати заявку для участі у ньому можна до 23 серпня, а конкурсні проекти прийматимуть до 24 вересня. Результати конкурсу оголосять 10 жовтня.

Нагадаємо, що за результатами конкурсу нагородять авторів трьох кращих проектів. І їм дістануться грошові премії: 20, 15 та 10 тисяч гривень.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень