ON-LINE

У Рівному - повторний конкурс на кращий проект пам’ятника Степану Бандері

вівторок, 24 липня 2018
Адже попередній не відбувся

Як пояснив заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Андрій Юрков, причиною цього стало те, що жоден з учасників не виконав умов конкурсу. Тому конкурс вирішили провести повторно і внесли зміни до його умов. Зокрема, тепер потрібно подати не просто проект пам'ятника, а з прив'язкою його до конкретного місця – входу у парк імені Шевченка на розі вулиць Бандери і Чорновола. А отже запропонувати варіанти благоустрою території з елементами освітлення та підсвічування, ландшафтного дизайну, вуличними меблями тощо.

Чому така ідея виникла – розповів міський голова Рівного Володимир Хомко:

Поставити пам'ятник просто так, ні з того, ні з сього десь збоку, щоб воно вглядало не до місця – негарно. Тому в процесі його ескізного проектування прийшли до висновку, що було б непогано під кутом 45 градусів до вулиці Степана Бандери і до вулиці Чорновола зробити алею в парк і по центру цієї алеї поставити пам'ятник. Можливо, якась аркада буде, ще щось – але це архітектори скажуть. І тоді пам'ятник стояв би при вході в парк. Ну і це, напевно, було б логічніше, ніж просто збоку вулиці.  

Уже у міському управлінні містобудування та архітектури розпочалася реєстрація учасників конкурсу. Подати заявку для участі у ньому можна до 23 серпня, а конкурсні проекти прийматимуть до 24 вересня. Результати конкурсу оголосять 10 жовтня.

Нагадаємо, що за результатами конкурсу нагородять авторів трьох кращих проектів. І їм дістануться грошові премії: 20, 15 та 10 тисяч гривень.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного