У Рівному - двоє хворих на коронавірус потрапили до лікарні, - міський голова (ОНОВЛЕНО)

Є погані новини

Напередодні у Рівному двоє людей з коронавірусом потрапили на стаціонарне лікування. 

Про це розповів міський голова Володимир Хомко в ефірі Радіо Трек. Очільник обласного центру вважає, що посилені заходи, які діють в місті відучора, дозволять запобігти поширенню інфекції.  

Хочу почати з того, що на жаль померла одна з зворих на коронавірус. Це та жінка, яка першою у нас захворіла. Вчора ввечері вона померла.

 

Всього маємо 19 хворих. 8 на амбулаторних умовах вдома, інші 11 лікуються на стаціонарі. За вчорашній день до стаціонару додалося два чоловіка.

Володимир Хомко.

Мені здається, що трішки повільніше поширюється інфекція, ніж могло б бути. Але не впевнений в тому, оскільки допускаю, що багато людей не виявлених. Тому надзвичайно актуальні ті заходи, які ввели напередодні по Україні.

 

Ще раз наголошу, що Україна усе ж почала вводити карантин набагато раніше, ніж та ж сама Італія. В будь якому разі могло бути набагато гірше, ніж зараз є.

 

Напередодні я двічі об’їжджав місто. Це моя суб’єктивна думка, але мешканці ставляться серйозніше до заходів карантину

 

Є багато нарікань, є багато дзвінків, що одним не подобаються маски, іншим – визначення масок. Я хочу сказати, що ця постанова Кабміну не бездоганна, але нам потрібно зосередитися над тим, як зробити краще, а не шукати мухи в котлетах, нам треба зробити так, аби пройти цей період якнайкраще.

Володимир Хомко.

Нагадаємо, що напередодні Рівненська ОДА повідомила про ОДИН випадок захворювання на коронавірус. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень