У «Рівнеоблводоканалі» пояснили, чи можна підхопити COVID-19 через водопровідну воду

Рівне отримує воду з артезіанських свердловин глибиною 100 -110 метрів

Підприємство «Рівнеоблводоканал» прокоментували поголос про те, що нібито коронавірус може передаватися через питну воду.
За їх повідомленням, це неможливо, оскільки Рівне має чисту воду з артезіанських свердловин глибиною 100 -110 метрів. Це – закрита система, контакти з людьми й довкіллям зведені до мінімуму.

Вода, перед тим як потрапити у мережу проходить очищення і знезараження. Відповідно до санітарних норм в нашій воді повинен бути залишок хлору, відповідної концентрації, щоб він не був шкідливий для здоров’я. Ми в Рівному знезаражуємо воду гіпохлоритом натрію марки “А”. І ще спочатку карантину, з березня місяця збільшили дозу гіпохлориту до 0,6 мг на літр, — розповів директор підприємства Андрій Карауш.

Щодо міст і сіл з поверхневим водопостачанням – природні водойми мають інсоляцію. Тобто вплив сонячної радіації унеможливлює розвиток вірусів. Загроза поверхневих вод може бути лише бактеріальною і вимагає відповідних заходів очищення води саме від бактеріального забруднення або паразитарного, пояснюють на підприємстві.

Подібні чутки про зараження через воду виникли у Парижі. Там є роздільна система питного водопостачання (на технічну і питну воду). Тому, згадана інформація скоріш, була думкою, аніж правдою.

За матеріалами «Рівнеоблводоканал»

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень