У рівненському тролейбусі впіймали кишенькового злодія (ФОТО)

У тролейбусі, що курсує за номером 10, на гарячому попався кишеньковий злодій. Свідком цього став журналіст РТБ Іван Марчук.

В районі Покровського собору одна із пасажирок почала бити на сполох та штовхати чоловіка, якого назвала злодієм. Попередньо відомо, що той хотів витягнути в жінки гроші. Після того, як він був помічений, намагався вибігти з тролейбуса та кричав "Я більше так не буду, чесно!". Втім, на прохання жінки водій не відкривав дверей, а вона викликала поліцію. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень