У Рівненському районі чоловік помер прямо на порозі у сусідки

Прийшов у гості та знепритомнів

Повідомлення про те, на порозі одного з будинків у Великому Олексині лежить непритомний чоловік, надійшло медикам «швидкої» вчора зранку.

Жінка, яка викликала «швидку», розповіла медикам, що односелець прийшов до неї у гості.

 

Коли вона відчинила двері, то він лише встиг сказати декілька слів і знепритомнів.  

Чоловіка оглянули, однак він вже був без ознак життя. Працівники екстреної меддопомоги тільки констатували його смерть.

Померлому було приблизно 60 років.

Джерело: Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень