У Рівненській МАН – майже півтори тисячі нових учасників

Для юних науковців стартував новий навчальний рік у Рівненській малій академії наук учнівської молоді

Усього цьогоріч позашкільний навчальний заклад відвідуватимуть  майже півтори тисячі нових учасників. Вони займатимуться у 148 гуртках зі своїми науковими керівниками. Для них відбулась настановна сесія РМАНУМ. 

Нагадаємо, Рівненська мала академія наук учнівської молоді працює 9 років. За цей час обдаровані старшокласники постійно брали участь в обласних, всеукраїнських, міжнародних конференціях, освітніх проектах, олімпіадах та конкурсах. Лише цього року команда Рівненщини виборола 34 призових місця на 3-му етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень