У рівненській бібліотеці безкоштовно вчать іноземним мовам

Курси з удосконалення розмовної англійської та німецької мов функціонують вже майже десять років

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека в рамках партнерства вже не перший рік співпрацює з Посольством США в Україні та Ґете-Інститутом — культурним центром Німеччини в Україні. В межах співпраці діють розмовні клуби, які майже десять років поспіль за допомогою волонтерів Корпусу Миру (США) та Фонду Роберта Боша (Німеччина) надають можливість кожному відвідувачу бібліотеки спілкуватися та вдосконалювати навички розмовної англійської та німецької мови, обговорювати актуальні теми, цікаво проводити дозвілля. 

Заняття з удосконалення іноземних мовленнєвих навичок проходять щовівторка, щосереди та щосуботи о 17 год.

 

 

Окрім цього, щомісяця шанувальники американського кіно в Кіноклубі бібліотеки долучаються до перегляду нових американських фільмів мовою оригіналу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень