До Рівного приїхав Ярош

Представляти свій новий рух

Зранку народний депутат зібрав прес-конференцію, а впродовж дня поспілкується із громадським активом міста й області. Рівненським журналістам Дмитро Ярош розповів, що нова політсила «Національний рух «Дія» буде виконувати об’єднавчу функцію для низки патріотичних організацій. За його словами, структура буде чимось нагадувати Народний Рух України перед здобуттям Незалежності.

– Ті програмові засади, які розробляються, мають свій дедлайн. Тобто ми виходимо не просто, що ми колись-щось зробимо, а даємо і часові якісь межі, по яких ми можемо йти. Це справді підготовка дуже конкретного плану під революційні зміни в нашій державі. Бо майдан, очевидно, не завершений. Для нас дуже важливим є реалізувати ті ідеали, які там були засвідчені. Які стосуються національної гідності, соціальної справедливості та зміни системи влади.

Також народний депутат зазначив, що наразі ще не призначено жодного обласного керівника новоствореного «Національного руху Дмитра Яроша «Дія». Є лише координатори, які займаються просвітницькою та інформативною роботою. На Рівненщині цю посаду займає Роман Коваль, проте, чи стане він головою обласного осередку, вирішиться в травні на установчих зборах у Києві. На них зокрема затвердять остаточну назву руху та його політичну програму.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень