До Рівного їде «Динамо»

Молодіжна жіноча команда БК «Рівне» ОСДЮСШОР цими вихідними зіграє чергові два домашні матчі у Вищій лізі Чемпіонату України.

До нашого міста приїде черговий суперник з Києва, цього разу КСЛІ «Динамо-НПУ», яка є дублем одного з фаворитів жіночої Суперліги «Динамо-НПУ».

Ігри відбудуться у Спорткомплексі НУВГП.

У суботу, 17 листопада, о 15:00, у неділю, 18 листопада, команди вийдуть на паркет о 12:00.

Як і рівнянки, суперниці провели в цьогорічному чемпіонаті у Вищій лізі чотири гри. У трьох із них здобули перемоги та зазнали одної поразки.

Нагадаємо, що з цього року у Баскетбольний клуб «Рівне» у Чемпіонатах України представляють чотири команди. Окрім головних чоловічої та жіночої, які грають відповідно у Вищій та Суперлізі, виступають і молодіжні склади у жіночій Вищій лізі та Чоловічій першій лізі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень