У річницю Майдану відзначать День Гідності та Свободи

У Рівному відзначатимуть річницю доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності.

У суботу, 21 листопада, в усій Україні мають відбутися урочистості та меморіальні заходи, присвячені відзначенню у 2015 році Дня Гідності та Свободи.

Про це йдеться в Указі Петра Порошенка від 9 листопада 2015 року.

"Передбачивши, зокрема, проведення 21 листопада 2015 року у місті Києві, інших населених пунктах урочистостей та меморіальних заходів за участю... насамперед учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 - 2014 роках, родин Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, представників волонтерських рухів, духовенства," - зазначено в Указі.

Окрім того, заходи, присвячені Революції Гідності, мають відбутися у навчальних закладах, закладах культури та військових частинах. Зокрема, там організують виставки, презентації тощо.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень