У Птичі на Різдво знову було гаряче

На Рівненщині триває протистояння УПЦ Московського та Київського патріархатів

На сайті УПЦ МП повідомляється, що у сусідньому селі, Підлужжі, невідомі закидали камінням будинок священика церкви. При цьому також повідомляється про чергову штовханину поблизу самого храму у Птичі, щодо якого депутати обласної ради наприкінці минулого року ухвалили звернення про почерговість богослужінь.

Нагадаємо, цього не сприймають віряни УПЦ МП, наполягаючи на приналежності храму їхній церкві. Хоча більшість мешканців села висловилися за перехід до УПЦ КП.

Тож і на Різдво до села знову приїхали так звані релігійні тітушки з Почаєва та Києва. На сайті УПЦ МП повідомляється, що метою їх прибуття стала участь у хресній ході навколо храму. Яка врешті-решт і призвела до чергового протистояння під час різдвяних свят.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень