У правилах здорового способу життя виявили міфи

Як пише Mental Floss, багато широко відомих фактів про здоров'я і спорт насправді є міфами або успішними маркетинговими ходами. Наприклад, мешканцям багатьох країн добре відоме правило "10,000 кроків", згідно з яким щодня необхідно проходити близько 8 кілометрів. Як виявилося, це правило було винайдено у 1965 році для маркетингової кампанії японської фірми, яка виробляла перші крокоміри.

Ще один міф пов'язаний із порушенням метаболічного процесу при відмові від сніданків. Вважається, що регулярні повноцінні сніданки сприяють схудненню. У реальності фахівці говорять, що немає жодного зв'язку між сніданком та зниженням ваги. Перший прийом їжі має бути в той час, коли людина відчуває голод, а не за розкладом.

Також відомою вигадкою став факт про очищення організму від токсинів шляхом частого вживання соків. Але навіть у свіжих соках наявна велика кількість цукру, який негативно впливає на роботу внутрішніх органів. Тому замість соків експерти рекомендують з'їдати кілька фруктів на день.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень