У Польщі протестують проти концертів хору російської армії

Хор армії Путіна планує виступити в 13 містах Польщі

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Facebook-сторінку активістів.

У соцмережах зростає кількість противників приїзду до Польщі хору російської армії імені Александрова, який минулого року виконав пісню "Ввічливі люди", присвячену окупантам, які брали участь в анексії Криму.

"Вимагаємо скасування концертів хору армії Путіна в Польші", - йдеться у повідомленні протестної групи в Facebook.

Ініціатори протесту так пояснили своє ставлення: "Лені Рифеншталь вміла знімати фільми, однак робила їх для Геббельса. Хор російської армії імені Александрова чисто співає, але робить це для Путіна. Ми вимагаємо скасування всіх концертів колективу, запланованих у 13 польських містах в період з 19 листопада по 2 грудня".

За день до інтернет-протесту долучилися понад 800 людей. Ініціатори попереджають - у разі приїзду хору їхній протест перестане бути віртуальним.

"Якщо концерти не скасують, ми прийдемо на них і будемо свистіти, грюкати каструлями", - написали у соцмережі.

Академічний ансамбль пісні і танцю імені Александрова є найбільшим творчим колективом російської армії. У 2014 році він виконав пісню "Ввічливі люди", а також виступав під портретом Сталіна на концерті в Москві.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень