У поліції Рівненщини чекають на власників зброї

Уже з понеділка

На Рівненщині починається місячник добровільної здачі зброї. Впродовж квітня мешканці області можуть добровільно здати незаконну зброю та боєприпаси. Для цього потрібно звернутись до відділу поліції або дільничних офіцерів.

Між тим, здавати потрібно і зброю, якою володіли померлі родичі, наголошують у поліції:

Громадяни, близькі родичі яких померли, повинні здати у 5-денний термін зброю чи спецзасоби, що їм належали, до вирішення питання про спадщину. Зберігання ж зброї і спецзасобів без дозвільних документів тягне за собою штраф та конфіскацію зброї. У разі ж добровільної здачі зброї громадяни звільняються від кримінальної відповідальності. 

При цьому, добровільно здану, технічно справну мисливську зброю та спецзасоби самооборони, після відповідної перевірки, можна зареєструвати у встановленому законодавством порядку.

Однак за незаконне поводження із вогнепальною або холодною зброєю, боєприпасами чи вибухівкою, передбачається кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Між тим, нині на території області зареєстровано понад 17,5 тисяч власників зброї, які мають в особистому користуванні більше, ніж 23,5 тис. одиниць вогнепальної зброї.

Майже 20 тисяч становить гладкоствольна зброя, понад 3 600 одиниць – мисливська, нарізна та комбінована, а ще 69 одиниць – нагородна зброя.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень