У підприємця забрали горілки на 10 млн

Обвинувальним вироком завершилася історія підприємливого хмельничанина, який намагався заповнити нішу реалізації «дешевої» горілки на території Рівненської області

Правоохоронці встановили канал постачання фальсифікованої горілки на територію краю. З’ясувалося, що підпільні потужності з виготовлення лікеро-горілчаних виробів розташовані в промзоні м. Хмельницький.

Під час проведених у червні цього року обшуків виявлено та вилучено обладнання, що забезпечувало масове виробництво фальсифікованої горілки, 74 тис. літрів спиртовмісних рідин, 24 тис. пляшок фальсифікованої горілки «Пшенична», допоміжне обладнання та фурнітуру, що використовувались у протиправній діяльності.

А вже наприкінці жовтня вироком суду організатора незаконної діяльності - хмельничанина - визнано винним у вчиненні злочинів та призначено покарання у вигляді штрафу - 170 тис. грн. з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання на загальну суму понад 10 млн гривень.

Про це повідомляє Головне управління  ДФС у Рівненській області.

 

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень