У ПДМі говоритимуть про теорію трьох рукостискань

Це уже четверта зустріч батьківського форуму у Палаці дітей та молоді

Батьківський форум GLOBAL PARENT FORUM «NETWORKING як вихід на новий рівень комунікації. Теорія трьох рукостискань» розпочнеться сьогодні о 12.00.

Таку тему для традиційної, уже  четвертої зустрічі з батьками ПДМ обрав, йдучи в ногу з часом, завжди впроваджує сучасні технології позитивної співпраці педагогічного колективу з батьківською громадою закладу. Саме NETWORKING як соціальна та професійна діяльність дає можливість вибудувати довготривалі стосунки, що тримаються на довірі та взаємодопомозі.

Палац дітей та молоді є самодостатньою системою, де дитина може здобути знання та навички і, головне, реалізувати себе. Батьки ж тут повинні виступати партнерами, які зацікавленні в досягненнях своїх дітей. Тому завдання батьківського форуму полягає в тому, щоб знайти шляхи активного залучення батьків до спільної організаційно-масової діяльності ПДМ.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень