У парку Шевченка влаштують «Кольорове свято» для рівнян

Цієї неділі

Цими вихідними у Рівному відзначатимуть День захисту дітей.

З нагоди свята у неділю, 2 червня, у парку культури та відпочинку ім. Шевченка влаштують «Кольорове свято».

Що чекає на дітей і їхніх батьків, розповіла культорганізатор рівненського парку Алевтина Валага:

Ми плануємо повести «Кольорове свято» до Дня захисту дітей в зоні атракціонів. З 14:00 заплановане безкоштовне катання на комунальних атракціонах парку для вихованців дитячих будинків та інтернатів, конкурси з заохочувальними призами, розваги з аніматорами, майстер-класи та ярмарок.

 

А ще на дітей чекає безкоштовне морозиво.

Організовує свято міський парк ім. Шевченка спільно з управлінням культури і туризму, а також управлінням у справах дітей.

Крім того, об 11:00 на відкритій сцені у парку почнеться святковий концерт до Дня захисту дітей за участі творчих колективів Міського палацу і будинку культури.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень