У Нью-Йорку - парад бородачів

Журі має визначити, у кого найвидатніша рослинність на обличчі

Манхеттен заполонили чоловіки з бородою та вусами найхимерніших форм. Всі вони - учасники майбутнього національного Чемпіонату борід та вусів 2015 року. А поки вирішили потішити перехожих і пройтися парадом в центрі Нью-Йорка.

На думку учасників, це своєрідне хобі - виростити бороди або колоритні вуса. Вусачі і бородані намагаються надати своїй рослинності на обличчі незвичайної форми, щоб якось виділитися серед суперників. Але своїх секретів вони не видають. 

Змагання діляться на 18 різних категорій. Кожна має свої умови. Тому для суперництва у певній категорії потрібно відповідати її вимогам. Заради цього іноді треба ретельно готуватися.

Чемпіонат борід і вусів відбудеться в Брукліні. Переможці в кожній категорії отримають нагороди.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень