У Москві страйкують далекобійники

Через перекриття кільцевої дороги утворився гігантський затор

Водії великовантажних авто розпочали акцію протесту на московській кільцевій автодорозі (МКАД) у районі Ленінградського шосе. Про це розповів координатор водіїв Сергій Гуляєв. У соцмережах очевидці повідомляють про те, що на цей момент всі шість смуг руху закриті.

Про перекриту дорогу повідомляють і водії, які залишають повідомлення в сервісі Яндекс.Карты. На цю годину пробка вздовж зовнішньої сторони МКАД простяглася від Ленінградського до Алтуф'євського шосе. Про цей страйк перевізники повідомляли іще кількома тижнями раніше. Подейкують, що особливо їх обурило те, що, виступаючи на Федеральних зборах, Президент Росії Володимир Путін ані словом не згадав про проблему далекобійників.

Офіційних коментарів від столичної поліції поки немає. Як повідомлялося, водії протестують проти збору за проїзд федеральними трасами.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень