У Молдові протести тривають уже другий тиждень

У Кишиневі на головному майдані зібралося вже 20 тисяч демонстрантів

Близько 20 тис. демонстрантів зібралося у молдовській столиці Кишинів у восьмий день протестів з вимогами провести розслідування корупційної схеми, через яку три національних банки втратили $1,5 млрд. За словами протестувальників, скандал обійшовся країні в одну восьму ВВП і сильно вдарив по рівню життя пересічних громадян.

Маніфестанти вимагають відставки керівництва країни та проведення дострокових парламентських виборів не пізніше 2016 року. Прем'єр-міністр Валеріу Стрелець заявив, що відставка уряду потягне за собою ряд інституційних проблем і йти на поступки відмовився.

Безстрокова акція протесту розпочалася у Кишиневі 6 вересня. Тоді на площі Великого національного зібрання в антиурядовому мітингу взяло участь 100 тис. осіб.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень