У Мінську підписали угоду про відведення озброєння

Тристороння контактна група в Мінську підписала угоду про відвід з лінії зіткнення озброєння калібром менше 100 мм, у "ДНР" та "ЛНР" обіцяють зробити те саме завтра

Про це повідомила прес-секретар представника України в тристоронній контактній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, під документом стоять підписи Мартіна Сайдика, Леоніда Кучми, Азамата Кульмухаметова.

Тристороння контактна група очікує, що цей документ підпишуть Олександр Захарченко та Ігор Плотницький, - поінформувала вона.

Відзначимо, Україна також вимагає від окремих районів Донецької та Луганської областей негайного і беззастережного виконання цих угод як невід'ємної частини Мінських угод.

Лідери самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький підпишуть парафовану в Мінську угоду про відвід озброєнь калібром менше 100 мм в Донбасі в середу. Принаймні, таке пресі сказав представник "ДНР" Денис Пушилін.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень