«У мене є мрія». Хто хоче зробити Рівне баскетбольною столицею України

2018-й офіційно визнали роком баскетболу на Рівненщині.

Відповідне розпорядження підписав голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. Про те, як область підтримуватиме баскетбол розповів Олексій Муляренко:

Цим розпорядженням починається активна робота як в Рівному, так і в районах, а саме відновлення матеріально-технічної бази.

 

Ми зараз завершуємо будівництво кількох спортивних комплексів у районах, це Здолбунів і Сарни. А зараз починаємо будувати спортивний комплекс у Дубровиці.

Документ передбачає ряд конкретних заходів -

проведення дитячо-юнацької баскетбольної ліги, Чемпіонатів та кубків області, змагань серед університетських команд, фестиваль аматорського баскетболу «Rivne Basketball 2018».

На даний час з обласного бюджету вже виділено 634 тисяч гривень і це тільки початок.

У планах вже в цьому році реконструювати баскетбольний майданчик в парку ім. Т.Шевченка. Знаковою подією має стати початок будівництва у Рівному масштабного спорткомплексу на Макарова. Така споруда в майбутньому має дати можливість нашим баскетболістам брати участь у чемпіонатах Суперліги, проводити міжнародні змагання найвищого рівня.

Окрім того, у чиновників є мрія – зробити Рівне баскетбольною столицею України.

 

Ліна Захарова Радіо Трек

Теги: баскетбол
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень