У медзакладів Рівненщини - недофінансування через пандемію та медреформу

Укладені договори з НСЗУ дають мало грошей

Медзаклади Рівненщини мають проблеми з фінансуванням. Через пандемію Ковід-19 їм не надходить достатньо грошей для надання різних пакетів медичної допомоги.

Про це розповів начальник управління охорони здоров’я області Олег Вівсянник. За його словами, усі медзаклади області уклали договори з Національно службою здоров’я. 

У рамках медичної реформи лікарні мали фінансуватися згідно з визначеними пакетами медичних послуг, які надають ці медзаклади. Однак через пандемію надходження планових пацієнтів немає. Відповідно – немає й коштів, говорить Олег Вівсяник: 

Аналізуючи фінансування закладів, маючи епідемію "КОВІД-19," та не маючи надходження планових пацієнтів, у нас сьогодні гостро стоїть проблема недофінансування багатьох пакетів закладів охорони здоров'я, які надають меддопомогу в тому чи іншому напрямку.

 У МОЗ запевнили, що незабаром збільшать так зване «глобальне фінансування», що дозволить перекрити нестачу коштів за договорами.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень