У майбутніх поліцейських Рівного перевіряють фізичну підготовку

Чи пройшов кандидат - визначатимуть за допомогою комп'ютерної техніки

[media=49718]

У Рівному на стадіоні «Авангард» кандидати на службу у нову патрульну поліцію демонструють швидкість, силу та витривалість. Вони вже пройшли тестування на загальний рівень розвитку та військово-лікарську комісію.

Приймає нормативи у кожного претендента на посаду патрульного поліцейського незалежна комісія. Всього за списком передбачалося 295 кандидатів, однак з’явилося для проходження цього етапу відбору 288 осіб. Тобто, семеро із них втратили можливість стати поліцейськими.

[media=49717]

Кандидати виконують нормативи з бігу на 100 та 1000 м, хлопці підтягуються на перекладині, а дівчата – віджимаються. Перед початком тестування проводиться детальний інструктаж.

[media=49714][media=49719]

Після завершення випробувань майбутні поліцейські розповіли, що в цілому задоволені своїми результатами, адже мають високу мотивацію. На їхню думку, увесь процес тестувань та випробувань проводиться цілком прозоро та чесно.

Також здачу нормативів кожним кандидатом на службу до патрульної поліції фіксують на фото- та відеозйомку. Чи пройшов кандидат тестування, визначатимуть за допомогою комп’ютерної техніки.

Фізичне тестування претендентів на посади патрульних поліцейських Рівного буде тривати кілька днів. На кандидатів, які успішно пройшли попередні випробування, очікують іще психодіагностичне тестування та співбесіда.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень