Чергова «перла» Кличка вийшла у люди: новий ляп (ВІДЕО)

Він мав необережність створити чергову порцію мемів на свою адресу

Боксер та мер Києва Віталій Кличко вже не вперше потрапляє у такі жартівливі ситуації. Ймовірно, він просто не знає досконало українську мову, але все ж старається говорити державною.

За це він заслуговує поваги.

Однак деякі висловлювання Кличка стають приводом для жартів. Напередодні під час пресконференції йому дуже важко давалося слово - «сенсаційний».

Він намагався сказати таке:

В мене вже питали пис....а… після деяких сенса… санси… сенсаци…сенсаци інних таких знаєте публікаций в ЗМІ...

Більше дивіться у відео.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень