У листопаді мають зникнути всі комуністичні назви в Україні

Інститут національної пам'яті опублікував перелік 520 діячів комуністичного режиму, що підпадають під дію заборони комуністичної пропаганди

Про це повідомляє прес-служба Інституту. До переліку увійшли історичні діячі, чия діяльність підпадає під дію законів про декомунізацію.

Список прізвищ осіб, які займали керівні посади у комуністичній партії, вищих органах влади та управління СРСР, УРСР, інших союзних або автономних радянських республік опублікований на сайті Інституту.

Також до списку увійшли співробітники репресивних органів радянського періоду, а також діячі Жовтневого перевороту 1917 року, ті, хто встановлював радянську владу в Україні, переслідував учасників боротьби за незалежність України у XX столітті.

Крім того, до списку включені Карл Маркс, Фрідріх Енгельс (як засновники вчення, що стало основою комуністичного руху) і Роза Люксембург (діячка робітничого руху, засновниця Німецької комуністичної партії).

Кожне прізвище в списку супроводжується коротким описом посади, яку певний громадянин займав.У повідомленні наголошується, що топоніми, названі на їхню честь, повинні бути перейменовані до 21 листопада.

Нагадаємо, 15 травня Президент Петро Порошенко підписав закон, яким передбачається заборона пропаганди комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) режимів, а також їхня символіка в Україні.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень