У Львові хвора на COVID-19 вчителька ходила на роботу

Про це вона повідомила учням на уроці

Вчителька з підтвердженим коронавірусом проводила уроки в очному режимі у львівській школі №84.

Про це повідомив Едуард Крохмалюк у коментарі до публікації Львівської міської ради на Facebook щодо продовження роботи навчальних закладів (ред. - повідомлення про переведення шкіл на дистанційне навчання з'явилося пізніше).

Шановна міська рада, доводжу до вашого відома, що в школі №84 хворіє вчитель випускних класів, яка на уроці всім учням повідомила, що у неї позитивний результат на ковід, – зауважив Едуард Крохмалюк.

У цьому чоловік звинуватив мерію Львова і вважає, що це чиновники винні, що вчитель працював з коронавірусною хворобою у школі.

Отже, ваше рішення призвело до того, що учні старших класів були під прямим ризиком заразитися небезпечною інфекцією. Відповідно, я маю повне моральне і юридичне право звернутися в службу правопорядку, захисті життя та здоров'я своєї дитини.

 

Наступний крок – це звернення в суд. Ви взяли на себе непомірну владу, яка вам не надана Богом. За хворобу і, не дай Боже, трагічне вирішення долі, будете відповідати особисто ви! Очікуйте колективних звернень. Готуйте гаманець і власну совість, – додав мешканець Львова.

Згодом на сайті міської ради Львова з'явилося повідомлення про можливість переведення школярів на дистанційне навчання. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень