У Лівії врятували близько двох тисяч мігрантів

В 6 рятувальних операціях брали участь спеціалісти з Італії, Великобританії та Ірландії

За шість рятувальних операцій на берег доставили 1830 осіб, які розміщувалися на чотирьох катерах і двох гумових човнах. Їх врятували напередодні з шести дрейфуючих човнів у Середземному морі. У рятувальній операції брали участь три італійських, один британський і один ірландський кораблі. Вони підняли на борт пасажирів чотирьох розбитих човнів і двох гумових шлюпок. Згідно з даними агентства ООН у справах біженців, з початку року на береги Європи висадилися понад півмільйона біженців та мігрантів. Близько 3 тисяч осіб загинули або зникли безвісти під час свого шляху до Європи.

Уже відзавтра у наявних в регіоні кораблів Євросоюзу з'являться нові повноваження для боротьби з контрабандистами, які дозволяють захоплювати судна, які, ймовірно, використовуються для доставки біженців.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень