У лікарні на Рівненщині померла жінка з діагнозом COVID-19

Очільник Сарненської ЦРЛ розповів про ситуацію з коронавірусом у медзакладі

Ситуація з коронавірусом погіршується на Рівненщині.

Головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк на своїй сторінці у Facebook розповів, що люди налякані, їхній психоемоційний стан на межі зриву й це дуже хвилює.

Станом на сьогодні, 4 листопада, в реанімації лікарні перебуває 8 хворих, всі у тяжкому стані та киснезалежні, двоє – на неінвазивній ШВЛ. З високою температурою двоє хворих.

 

Одного пацієнта перевели з інфекційного відділення, натомість двох з реанімації перевели в інфекційне та обсерваційне відділення.

В інфекційному відділенні всього перебуває 22 інфікованих коронавірусом, 9 з них кисне залежні, 8 з високими температурами. Стан здоров’я пацієнтів тяжкий.

А в обсерваційному відділенні перебуває 84 хворих з пневмоніями.

За останню добу до лікарні госпіталізували 21 хворого. Це жителі Сарн та навколишніх сіл. А виписали з лікарні – 15 людей. За день зафіксували й летальний випадок. Померла 79-річна жителька села Тинне Сарненського району.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень