У Києві лікар «приймав» пологи по Skype: жінку забрала «швидка»

Жінка вирішила народжувати вдома

Про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги.

У Дарницькому районі столиці бригада ЕМД виїхала до 26-річної жінки, яка народжувала вдома. Пологи "приймав" лікар по Skype. Немовля народилося недоношеним - на 36 тижні.

Бригаду швидкої викликав чоловік породіллі.

За даними лікарів, мати дитини на обліку жіночої консультації не перебувала.

В Центрі ЕМД нагадали, що законодавство України не забороняє жінкам народжувати вдома. Проте варто розуміти всі можливі наслідки таких пологів.

За словами акушера-гінеколога КНП "Київській міський пологовий будинок №6" Наталі Яремчук, у її лікарню жінок, які "вирішили народжувати вдома, але щось пішло не так", привозять приблизно двічі на місяць.

Жінок, на щастя, ми поки не втрачали, а з дітьми було різне - і смерті, і каліцтва, - розповіла лікарка.

Нагадаємо, 23 січня у Рівному померла жінка, яка народжувала вдома. 34-річна місцева жителька стала на облік на 34-му тижні вагітності.  Зі слів родичів, жінка народила о 15:15 під час домашніх пологів, а до пологового будинку її доставила швидка о 18:20 в стані агонії, тобто практично мертвою. Врятувати її не вдалося.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень