У Кубку України рівненський «Кардинал» зустрінеться з «ХІТом»

Суперником «Кардинала-Рівне» на стадії 1/8 розіграшу Кубка України з футзалу стане столичний «ХІТ». Такий підсумок сліпого жеребкування, яке відбулося напередодні у столичному Будинку футболу. До слова, саме через останню гру з «ХІТом» рівненський клуб покарали грою без уболівальників.

Перша гра двоматчевого протистояння пройде 19-го січня у Рівному. Гра-відповідь – 2-го лютого у Києві.

Усі пари 1/8 фіналу розіграшу Кубка України з футзалу виглядають так:

«Альтернатива-Сервіт» (Київ) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса)
«Food-Centre-СумДУ» (Суми) – «АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.)
«Кардинал-Рівне» - «ХІТ» (Київ)
«Володимир» (Вінницька обл.) – «Титан» (Покровське)
«Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Продексім» (Херсон) – «ІнБев-НПУ» (Житомир-Київ)
«Енергія» (Львів) – «Манзана» (Київ)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Viva Cup» (Харків)

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень