У Корецькому районі є колодязь, який передбачає погоду

Колодязь розташований у селі Франкопіль

Фото:gazeta.ua

В селі Франкопіль Корецького району Рівненщини є колодязь, який вміє… передбачати погоду. Викопали його півстоліття тому і нині його вже не використовують для забору води.

Селяни вже давно розібрали на господарчі потреби бетоновані кільця верхньої частини колодязя і прикрили його гілками дерев. Приходять до нього лише ті мешканці, які хочуть дізнатися якою буде погода в найближчі дні.

Селяни підмітили: якщо вода в колодязі веде себе спокійно – буде тепло і сонячно. Якщо ж колодязь починає гудіти і вода стає каламутною, з бульбашками – до непогоди.

Цікаво, що біля дивного колодязя за кілька метрів колись викопали ще одного. Але невдовзі його засипали, оскільки він не мав «дару передбачення».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень