У колишнього гравця «Вереса» стався інсульт

Улюбленець вболівальників «Вереса» Руслан Степанюк потрапив до лікарні з діагнозом – мікроінсульт.

За даними джерел «Радіо Трек», футболіст знепритомнів під час тренування ФК «Львів» у місті Славське, де команда проводить збір.

Нині Руслан Степанюк перебуває у Рівненській обласній лікарні. Спілкуватися з нашим журналістом колишній гравець «Вереса» відмовився.

Ми бажаємо Руслану Степанюку якнайшвидшого одужання.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: фубтол
Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень