У Колумбії може встановитися мир

Після 50 років громадянської війни там за півроку може встановитися спокій

Уряд Колумбії та ліворадикальне угруповання ФАРК як ніколи близькі до укладання мирної угоди - громадянська війна, яка тривала понад півстоліття, може закінчитися протягом півроку. Президент Колумбії Хуан Мануель Сантос і лідер ФАРК Родріго Лондоньо вперше потиснули один одному руки на переговорах у Гавані напередодні.

Після переговорів, що тривали за посередництва Куби близько трьох років, сторонам вдалося дійти попередньої згоди із важливого питання щодо юридичних меж вирішення конфлікту. Стосовно політичних злочинів оголошується широка амністія, військові та інші злочини піддаватимуться кримінальному покаранню з максимально можливим терміном у вісім років позбавлення волі, йдеться у спільній заяві сторін.

Перед підписанням остаточного мирного договору його текст повинен бути схвалений колумбійцями на референдумі. Після цього бійці ФАРК повинні протягом двох місяців скласти зброю.

Ми противники, ми стоїмо по різні боки, але сьогодні ми рухаємося в одному напрямку - у бік миру, - сказав на спільній з Лондоньо прес-конференції президент Сантос.

За 50 років війни в Колумбії загинули більше 220 тисяч осіб.

За матеріалами dw.com.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень