У колодязях Рівненщини вода - з нітратами

У 34% перевірених за перше півріччя цього року колодязів області виявили перевищення норм нітратів.

Перевірки проводив Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України і міжрайонні відділи та відділення. Із 232 досліджень проб води з колодязів та свердловин у 79 (що становить 34%) було виявлено перевищення вмісту нітратів. Найгірша ситуація спостерігалася у Березнівському, Костопільському, Рівненському та Рокитнівському районах, де практично кожна друга проба мала надлишковий вміст нітратів.

Причиною цього у Держсанепідслужбі називають недотримання санітарно-гігієнічних вимог при облаштуванні та експлуатації колодязів та свердловин, миття транспорту біля них, будівництво септиків, влаштування водоймищ для водоплавної птиці. Окрім цього, нітрати у воду для пиття потрапляють через близькість сільськогосподарських полів, з яких змиваються добрива. Вони потрапляють у ґрунтові води, а звідти - в колодязі та свердловини.

Вода з нітратами - особливо небезпечна для грудних немовлят. Тож краще воду з колодязів та свердловин для годування такого віку дітей не використовувати. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень