

Усіх спустили до підніжжя і надали допомогу
Восьмеро лижників постраждали під час катання в горах і потребували допомоги. 13 лютого рятувальники Славської пошуково-рятувальної групи надали допомогу вісьмом, у тому числі двом дітям, які також постраждали під час катання.
На горі Тростян травмувалися четверо лижників, на горі Високий Верх – троє. Ще один лижник травмувався під час катання на горі Кремінь. Усім рятувальники надали домедичну допомогу та спустили до підніжжя гори.
Рятувальники застерігають, що у місцях масового катання з гір невмілий та недисциплінований лижник є серйозною небезпекою для інших, а тому нагадують:
За інформацією ГУ ДСНС у Львівській області
Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Посольство України у Польщі оприлюднило важливу заяву для українських чоловіків
Спроба провалилася: українців повернули з польського кордону через негаразди в документах
На якому поверсі краще жити: ви будете здивовані і навіть схочете змінити житло
Українці встановили рекорд: перелетіли через всі Карпати на повітряній кулі (ФОТО)
У центральному парку Рівного помітили лижників. Одному з них – 75, іншому - 77! (ФОТО)
Всюди відлига, а в Карпатах «гуляє» зима. У горах випав метр снігу (ФОТО)
Знайденому в Карпатах туристу ампутують три пальці через глибоке обмороження
Неймовірна краса та енергія. Дивовижні фото зимових Карпат
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415