

Вони чекають пропуску до України
Коронавірус виявили у чотирьох хасидів, які перебувають на кордоні України з Білоруссю.
Про це Суспільному сказала голова чернігівської обласної організації товариства Червоного Хреста Оксана Мудра.
З її слів, дані їй надали білоруські колеги з Червоного хреста.
Оксана розповіла, що хворі хасиди відмовилися від госпіталізації до білоруської лікарні і перебувають на кордоні України з Білоруссю у Нових Яриловичах.
У ніч з 16 на 17 вересня Оксана Мудра разом з представниками Національного комітету Червоного хреста та загону швидкого реагування, одягнуті у захисні костюми, передали хасидам через білоруських колег 60 пакетів засобів гігієни, 60 теплих ковдр та 60 літрів води. З її слів, саме такої кількості потребували хасиди.
Також хасидам передали 4 тисячі пакетів спеціальної їжі від єврейської спільноти Умані. За її словами, отримавши їжу, паломники співали та танцювали, під час отримання передачі та подякували за допомогу.
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
«Коли на трон зійде восьмий»: що казала Ванга про закінчення війни в Україні
Чи щасливий ваш рік народження? Остання цифра розкаже про все
У кого ще залишилися долари: українців попередили про обмін валют
Які номери квартир притягують багатство та щастя, а які - бідність?
Як насправді звати жінку, яка народила сина Олегу Виннику
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415