У Харкові біля базару відвели «Місце для паркування оленів»

Такого знаку насправді немає

У Харкові встановили дорожній знак, який, за задумом міськради, має застерегти водіїв залишати своє авто у цьому місці – знак «Місце для паркування оленів».

Його фото опублікував у Facebook секретар міської ради Ігор Терехов.

Сьогодні на самому, напевно, проблемному повороті трамвая ми встановили знак, не передбачений жодними правилами дорожнього руху - "Місце для паркування оленів". А коли дозволить погода - на асфальті вздовж цього відрізка трамвайних колій ми ще й трафаретом намалюємо, де саме наші доморощені "лосі" повинні паркуватися, - написав він.


Знак встановлено біля Сумського ринку у місці, де неправильно припарковані авто найчастіше блокують рух трамвая. При цьому секретар міськради нагадує, що покупці ринку можуть залишати на годину безкоштовно свої авто на двох парковках цього ринку.

Він укотре закликав водіїв паркуватися так, щоб нікому не заважати, особливо – громадському транспорту та комунальній техніці.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень