У Гощі електрифіковано масив забудови для учасників АТО

А саме: масив «Західний» райцентру


Близько року органам місцевого самоврядування та забудовникам масиву не вдавалося самостійно вирішити питання забезпечення вулиць електропостачанням. 
Тож вони звернулися до «Рівнеобленерго» з проханням посприяти електрифікації.

І ось нещодавно електромережі до понад сорока земельних ділянок, більшість з яких належить оборонцям східних кордонів нашої держави, були побудовані.

На масиві «Західному» у Гощі було встановлено КТП та побудовано понад півкілометра повітряних ліній 0,4 кВ.

Власникам земельних ділянок створені умови для комфортного проживання та появи нових будинків на електрифікованих вулицях.

Торік «Рівнеобленерго» електрифікувало вісім житлових масивів у населених пунктах області. 2017-ий став рекордним за кількістю нових приєднань - у «Рівнеобленерго» стало на 4 тисячі більше нових споживачів. За перший квартал 2018-го на Рівненщині нових приєднань було забезпечено близько півтисячі.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень