У голови Рівненської обласної «Батьківщини» гіпертонічний криз (ФОТО)

Щоправда, про госпіталізацію Кучерука достеменної інформації – немає

[media=69368]

Як відомо, у зв’язку з останніми подіями у Рівненській обласній раді, виникло припущення, що Миколу Кучерука – керівника обласної організації ВО «Батьківщина» звільнять з посади.

Деякі ЗМІ стверджували, що відповідне рішення

 

Політрада «Батьківщини» ухвалила ще у четвер.

Однак, пізніше ця інформація свого підтвердження не знайшла.

У п’ятницю ж новобраний голова обласної ради Микола Драганчук повідомив, що подавати у відставку ближчим часом – не збирається.

Хоча напередодні ЗМІ повідомляли, що Драганчук, начебто, готовий відмовитися від посади голови, якщо такою буде вимога партії, і, при цьому, називали його «головою на один день»

[media=69330]

Нагадаємо, що в основі загальної колізії лежать минулорічні домовленості між «Свободою», «Укропом», «Батьківщиною» та «Радикальною партією» про взаємодію у радах місцевого рівня.

Згідно з цими домовленостями, головою Рівненської обласної ради у четвер мали б обрати саме представника радикалів – Оксану Лозову.

 

Натомість, головою обрали Миколу Драганчука.

[media=69371]

ЗМІ, із посиланням на парламентські джерела, повідомили вчора, що до Рівного з Києва вирушив Іван Кириленко, аби особисто представити нового голову партійної організації «Батьківщини» на Рівненщині.

Ця інформація також свого підтвердження не знайшла.

[media=69507]

Ніхто з опитаних нами, п. Кириленка у Рівному не бачив.

Натомість, ми почули, що в Миколи Кучерука – гіпертонічний криз

У нього взагалі з тиском проблеми, а тут таке…

На скільки серйозними є ці «проблеми з тиском» достеменно з’ясувати не вдалося. Однак, із контексту ми зрозуміли, що про госпіталізацію у конкретній лікарні Рівного чи області допоки, наче, не йдеться.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень