У галереї «Євро-Арт» – виставка Анатолія Іваненка

Свої 65 років художник святкує персональною виставкою в галереї європейського живопису

Виставка розпочнеться у п’ятницю, 25 вересня, о 15:00 за адресою: проспект Миру, 4.

Анатолію Іваненку, як художнику і письменнику, є про що розповісти своїм шанувальникам. У цей раз він знайомить рівнян не лише із живописними полотнами, а й презентує нову книгу – «Сказочные дали. Приглашение». Вона є продовженням життєвих міркувань автора, що викладені ним у його попередній книзі «Живые краски времени».

Експозиція розміщена у двох залах галереї і складається із 25 полотен, різноманітних за жанровою та видовою структурою. Виставка носить ретроспективний характер і знайомить глядачів як із творами художника періоду «романтичного символізму» (1990-2002 рр.), так і з новим творчим доробком живописця попередніх п’яти років. Серед них – знакові роботи «Буденний вечір або Сільські русалки», «Тепла осінь, або Загублені в дитинстві», «Вічна весна, або Зачарований кентавр», «Свіжі букети», «Задвірки», «Кубістичний натюрморт з античною вазою», «Стара пасіка», «Після дощу, або На околиці міста» та інші.  Твори наповнені глибоким філософським змістом та приховують в художніх образах таємницю, в яку глядачам варто заглибитись.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень