У дворах трьох багатоповерхівок Рівного буде вечорами темно

Бо там не буде освітлення

Йдеться про будинки №№73, 75, 77 на вулиці Соломії Крушельницької.

Тут планували зробити цього року вуличне освітлення. Виділили 279 тисяч гривень, замовили проекти робіт. Але тепер вирішили кошти, передбачені на це, спрямувати на прибирання вулиць міста.

Чому так – пояснив заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк:  

Проходять проекти коригування. Вони проходять довго. А експертиза державна проходить ще довше. Ми ввійдемо в грудень, коли вже кінець року, як календарного, так і бюджетного. Ми просто не встигнемо виконати роботи.

Депутат міськради Рівного з цього округу Святослав Євтушенко на засіданні комісії з питань міського господарства був обурений таким станом справ. Пояснював, що діти зі школи в результаті повертатимуться додому у темряві. Вимагав надати інформацію про проектантів, які затягнули розробку проектів. Але Володимир Лапюк запевнив, що кошти на оплату проектних робіт залишили і освітлення у дворах таки зроблять, але наступного року.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень