У Дубні зросла кількість хворих з коронавірусом

Про це повідомили щойно

Донедавна у Дубенській лікарні було чотири хворих з коронавірусом. Тепер влада міста повідомляє таке:  

Дубно - влада - онлайн 2 хв · 

КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС У ДУБНІ ЗБІЛЬШИЛАСЯ

 


У Дубні на сьогоднішній ранок в інфекційному відділенні міської лікарні лікується 6 пацієнтів інфікованих коронавірусом і двоє з підозрою на COVID-19.

 

За дві останні доби в обласний лабораторний центр на дослідження методом ПЛР було відправлено 29 біоматеріалів, з них перевірено 16 (з негативним результатом), інші знаходяться в роботі. Також проведено 7 експрес-тестів (негативні).

 

Слід зауважити, що всі медпрацівники, котрі були під час виконання своїх професійних обов’язків у контакті з інфікованою пацієнткою, на сьогодні обстежені на COVID-19. Результат їхніх тестів - негативний.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень