У Дубні аудитори «встановили» дитячий майданчик

А ще укомплектували класи в школі

Дубенське управління освіти завдало державі збитків на більш як півмільйона гривень, повідомляють в держаудитслужбі Рівненщини.

Як пояснила нам прес-секретар Управління Західного офісу держаудитслужби Рівненщини Любов Клекотка, це з’ясувалось після ревізії:

Спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти Дубенської міськради виявили низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 558,8 тис. грн. Ревізія охопила діяльність управління за 2015-2017 роки.

За цей час місцеве управління освіти неправомірно розпорядилося 74 тис. грн, які були нараховані у вигляді премій, надбавок та відпускних.

Також аудитори виявили факти зайвої сплати за комунальні послуги та завищення обсягів ремонтно-будівельних робіт на загальну суму понад 217 тис. грн. Крім того, порушуючи умови укладених із постачальником договорів, управління переказало 265 тис. грн за фактично не отриманий у грудні товар:

лише під час ревізії комплекти дитячого майданчика та учнівських меблів надійшли до споживачів.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 15 посадових осіб. Відповідні матеріали вже передано до правоохоронних органів.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень