У Дубенській ЦРЛ «важких» пацієнтів носять сходами, адже не працює ліфт (ВІДЕО)

Чоловіка доправляли цілою бригадою з третього на перший поверх

У Дубенській ЦРЛ пацієнтів з хірургічного відділення вимушені зносити сходами. Ліфт не працює вже тривалий час. Про це пишуть у спільноті «Типове Дубно» (допис подаємо без змін):

Дубенська ЦРЛ, 9 серпня біля першої ночі нашого товариша госпіталізувала швидка, відвезла в хірургічний відділ 3 поверх, дякуючи лікарям прооперували, все добре, після операції пацієнта переводять в реанімацію, яка знаходиться на першому поверсі, і тут вже так "докерувалися" чиновники, що хворих після операції, шукаючи допомогу серед чоловіків які були в той момент в лікарні, щоб знести хворого на перший поверх, бо ліфт не працює...

 

І так лікарі тяжко хворих зносять на носілках майже щодня.... Аптеки цілодобової в ЦРЛ не має і дуже швидко треба були медикаменти для операції, які прийшлося їздити купляти по аптеках міста, добре що було своє авто і швидко всі необхідні медикаменти купили... Дякуємо лікарям і медсестрам.

Чи це чергова зрада чиновників, чи тимчасове необхідне відключення, з допису невідомо.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень